Náš tým rybářů

Martin Horalík

Medailonek

Ahoj,
mé jméno je Martin Horalík a rybaření se věnuji od dětských let. Samozřejmě jsem začínal se špulkou vlasce a chytal jsem na rybnících malé kapry. S prvním prutem jsem začal lovit na těžko, na splávek a poté i vláčet. Najednou přišla doba feedrů, tak jsem je hned musel mít a nějaký čas jsem se tomu věnoval. Ovšem v časopisech jsem s údivem sledoval rybáře, kteří měli v naručích obrovské kapry. V tu dobu jsem se rozhodl, že také zkusím lov na boilies. Hned při první vycházce, kdy jsem strávil u vody asi 24 hodin se mi podařilo chytit velkého kapra, kterého jsem dosud na živo neviděl. Tím se ve mně vše zlomilo a už se přes 15 let věnuji především lovu těchto krásných ryb. 

Markéta Hruštičková

Medailonek

Ahoj,
Chtěla bych se představit. Jmenuji se Markéta, a říkají mi Makky. Pocházím z malého města Bělá pod Bezdězem, které se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Rybaření se věnuji od dětství. Kaprařině se věnuji už šestým rokem a přirostla mi k srdci. Nejčastěji navštěvuji stojaté vody v okolí bydliště. Můžete mě také znát z mého Instagramu @makky_mastodontbaits. Můj dosavadní rekord vodního prasátka je 21 kg. Toho jsem chytla v září 2021. Mým dalším cílem je kapr 21+ kg. Je mi ctí, že mohu být součástí týmu FLAJZAR. 

Daniel Knotek

Medailonek

Ahoj,
mé jméno je Daniel Knotek. Bydlím ve Valašských Kloboukách, což je nedaleko od slovenských hranic. K rybařině jsem se dostal už jako malý kluk, kdy jsme s dědou jezdili na místní malé rybníky a postupně jsem se víc a víc dostával do kaprařiny. Dnes již rybařím přes 11 let, kaprařině se věnuji více než 6 let a chci se stále zdokonalovat. Můžete mě vidět jak pod značkou Carp Only tak i pod značkou Flajzar a jsem velice rád, že můžu být součástí těchto skvělých firem. 

Lucie Stejskalová

Medailonek

Ahoj,

já jsem Lucka a jsem ráda že můžu být součástí týmu FLAJZAR. Možná mě někdo znáte z instagramu pod jménem Fishergirl.lucy.
Rybaření se věnuji druhým rokem a ke kaprařině jsem se od feederu dostala minulé léto.Jsem z Brna a tak nejčastěji prochytávám vody Jižní Moravy. Převážně chytám na svazových revírech, ale ráda navštívím i soukromou vodu, kde se dá chytat i po celou noc (protože zbožňuju rybaření non-stop). 
Můj dosavadní rekord je šupík 17,9 kg, kterého jsem chytla hned první léto a doufám, že ještě letos tuto laťku překonám. Už od začátku kapraření jsem o této značce slýchávala chválu ze všech stran a obdivovala tyto produkty. Takže když přišla nabídka spolupráce, neváhala jsem ani vteřinu, a hned nabídku s radostí přijala!

Daniel Vodrážka

Medailonek

Ahoj,
jmenuji se David a je mi ctí být součástí týmu rybářů firmy FLAJZAR. Jsem z Tábora, takže mým revírem jsou celé jižní Čechy, ale srdcovou vodou je vodní nádrž Orlík. Rybařit jsem začal v šesti letech po absolvování rybářského kroužku. Prošel jsem si všemi rybolovnými technikami (plavaná, feeder, položená, přívlač), ale v poslední době se věnuji už převážně kaprařině a přívlači. Součástí mého rybářského života jsou také závody. Závodnímu rybolovu se věnuji posledních pět let a povedlo se mi dosáhnout pěkných výsledků.
Závěrem bych chtěl poděkovat firmě FLAJZAR za šanci být její součástí. 

Michael Dvořák

Medailonek

Ahoj 

především chci poděkovat firmě Flajzar, s.r.o. za tuto skvělou nabídku, u které jsem neváhal ani vteřinu a řekl ano!

Jmenuji se Michael Dvořák je mi 24 let. Kaprařině se aktivně věnuji zhruba 7 let. Celkově v rybařině se pohybuji od svých šesti let kdy to začalo asi jako u každého plavanou v rybářském kroužku, potom feederem, ve kterém jsem potom i pár let chytal závodně. Postupem času jsem se dopracoval k přívlači a kaprařině a u toho jsem zůstal. Pocházím z Vysočiny, konkrétně město Třebíč, kolem kterého se odehrávají moje kaprařské výpravy, ale nedělá mi problém vyrazit za kapry na druhý konec republiky. Pracuji v rybářských potřebách Okoun v Třebíči a i díky tomu jsem se seznámil s obchodním zástupcem Flajzaru (teď už kamarádem) Milanem Musilem, na jehož doporučení jsem pořídil svoje první Flajzary Fishtron Neon Black TX3 s kterými jsem nad míru spokojen!

Jinak nepatřim mezi ty kapraře co se honí za kapry 20+. Mě potěší každá ryba a každá jízda na příposlechu. Kapr 70cm je pro mě již úspěch. Preferuji menší vody na dohoz. Vyvážení mi k srdci úplně nepřirostlo. Můj největší kapr ze svazové vody vážil 19,5kg. Také mě můžete znát z instagramu pod jménem michael_dvorak_fisherman. Kaprařina je jako droga, na kterou si vypěstujete závislost! Sám to na sobě to vidím - do 17hod v práci, po práci na noc k vodě a ráno od vody zase do práce. Prostě magořina. Nebo se v sobotu ráno z hodiny na hodinu rozhodnu, že jedu tam a tam. Vezmu lehátko, spacák, batoh, pruty a jedu. Přesně díky tomu to mám tak rád a už je to pro mě srdcová záležitost.