Lucie Stejskalová
Ahoj,

já jsem Lucka a jsem ráda že můžu být součástí týmu FLAJZAR. Možná mě někdo znáte z instagramu pod jménem Fishergirl.lucy.
Rybaření se věnuji druhým rokem a ke kaprařině jsem se od feederu dostala minulé léto.Jsem zBrna a tak nejčastěji prochytávám vody Jižní Moravy. Převážně chytám na svazových revírech, 
Ale ráda navštívím isoukromou vodu, kde se dá chytat i po celou noc (protože zbožňuju rybaření non-stop). 
Můj dosavadní rekord je šupík 17,9 kg, kterého jsem chytla hned první léto a doufám, že ještě letos tuto laťku překonám. Už od začátku kapraření jsem o této značce slýchávala chválu ze všech stran a obdivovala tyto produkty. Takže když přišla nabídka spolupráce, neváhala jsem ani vteřinu, a hned nabídku s radostí přijala!
Těším se na suprovou spolupráci a všem přeji, ať to jezdí.


David Vodrážka
Ahoj,
jmenuji se David a je mi ctí být součástí týmu rybářů firmy FLAJZAR. Jsem z Tábora, takže mým revírem jsou celé jižní Čechy, ale srdcovou vodou je vodní nádrž Orlík. Rybařit jsem začal v šesti letech absolvováním rybářského kroužku. Prošel jsem si všemi rybolovnými technikami (plavaná, feeder, položená, přívlač), ale v poslední době se věnuji už převážně kaprařině a přívlači. Součástí mého rybářského života jsou také závody. Závodnímu rybolovu se věnuji posledních pět let a povedlo se mi dosáhnout pěkných výsledků.
Závěrem bych chtěl poděkovat firmě FLAJZAR za šanci být její součástí.

Daniel Knotek
Ahoj,
mé jméno je Daniel Knotek. Mám 20 let a bydlím ve Valašských Kloboukách, což je nedaleko od slovenských hranic. K rybařině jsem se doslat už jako malý kluk, kdy jsme s dědou jezdili na místní malé rybníky a postupně jsem se víc a víc dostával do kaprařiny. Dnes již rybařím 11 let, kaprařině se věnuji 6 let a chci se stále zdokonalovat. Můžete mě vidět jak pod značkou Carp Only tak i pod značkou Flajzar a jsem velice rád, že můžu být součástí těchto skvělých firem.

Martin Horalík
Ahoj,
mé jméno je Martin Horalík a rybaření se věnuji od dětských let. Samozřejmě jsem začínal se špulkou vlasce a chytal jsem na rybnících malé kapry. S prvním prutem jsem začal lovit na těžko, na splávek a poté i vláčet. Najednou přišla doba feedrů, tak jsem je hned musel mít a nějaký čas jsem se tomu věnoval. Ovšem v časopisech jsem s údivem sledoval rybáře, kteří měli v naručích obrovské kapry. V tu dobu jsem se rozhodl, že také zkusím ov na boilies. Hned při první vycházce, kdy jsem strávil u vody asi 24 hodin se mi podařilo chytit velkého kapra, kterého jsem dosud na živo neviděl. Tím se ve mně vše zlomilo a už se přes 15 let věnuji především lovu těchto krásných ryb.

Michal Vlček
Ahoj,
jmenuji se Michal. Je mi 22 let a bydlím ve Valašských Kloboukách. První podnět k rybaření byl po zhlédnutí videí „S Jakubem na rybách” od Jakuba Vágnera, kde přišla chuť vyzkoušet jaké to je chytat ryby. K rybaření přímo jsem se dostal díky kamarádovi a spolu s jeho dědou jsme začali chodit na ryby. Zalíbilo se mi to natolik, že chytám dodnes. Okrajově se věnuji i jiným způsobům lovu, ale kaprařina je u mě nejoblíbenější. Rád navštěvuji jak řeky tak pískovny, přehrady a jiné vodní nádrže. Protože jsem velmi soutěživý, mám v oblibě závody a proto vždy nějaké při každé příležitosti rád navštívím. 

Markéta Hruštičková
Ahoj,
Chtěla bych se představit. Jmenuji se Markéta, a říkají mi Makky. Pocházím z malého města Bělá pod Bezdězem, které se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Rybaření se věnuji od dětství. Kaprařině se věnuji už šestým rokem a přirostla mi k srdci. Nejčastěji navštěvuji stojaté vody v okolí bydliště.Můžete mě také znát z mého Instagramu @makky_mastodontbaits. Můj dosavadní rekord vodního prasátka je 21 kg. Toho jsem chytla v září 2021. Mým dalším cílem je kapr 21+ kg. Doufám, že se mi letos tuto laťku podaří překonat. Je mi ctí, že mohu být součástí týmu FLAJZAR.