Lucie Stejskalová
Ahoj,

já jsem Lucka a jsem ráda že můžu být součástí týmu FLAJZAR. Možná mě někdo znáte z instagramu pod jménem Fishergirl.lucy.
Rybaření se věnuji druhým rokem a ke kaprařině jsem se od feederu dostala minulé léto.Jsem zBrna a tak nejčastěji prochytávám vody Jižní Moravy. Převážně chytám na svazových revírech, 
Ale ráda navštívím isoukromou vodu, kde se dá chytat i po celou noc (protože zbožňuju rybaření non-stop). 
Můj dosavadní rekord je šupík 17,9 kg, kterého jsem chytla hned první léto a doufám, že ještě letos tuto laťku překonám. Už od začátku kapraření jsem o této značce slýchávala chválu ze všech stran a obdivovala tyto produkty. Takže když přišla nabídka spolupráce, neváhala jsem ani vteřinu, a hned nabídku s radostí přijala!
Těším se na suprovou spolupráci a všem přeji, ať to jezdí.


David Vodrážka
Ahoj,
jmenuji se David a je mi ctí být součástí týmu rybářů firmy FLAJZAR. Jsem z Tábora, takže mým revírem jsou celé jižní Čechy, ale srdcovou vodou je vodní nádrž Orlík. Rybařit jsem začal v šesti letech absolvováním rybářského kroužku. Prošel jsem si všemi rybolovnými technikami (plavaná, feeder, položená, přívlač), ale v poslední době se věnuji už převážně kaprařině a přívlači. Součástí mého rybářského života jsou také závody. Závodnímu rybolovu se věnuji posledních pět let a povedlo se mi dosáhnout pěkných výsledků.
Závěrem bych chtěl poděkovat firmě FLAJZAR za šanci být její součástí.

Daniel Knotek
Ahoj,
mé jméno je Daniel Knotek. Mám 20 let a bydlím ve Valašských Kloboukách, což je nedaleko od slovenských hranic. K rybařině jsem se doslat už jako malý kluk, kdy jsme s dědou jezdili na místní malé rybníky a postupně jsem se víc a víc dostával do kaprařiny. Dnes již rybařím 11 let, kaprařině se věnuji 6 let a chci se stále zdokonalovat. Můžete mě vidět jak pod značkou Carp Only tak i pod značkou Flajzar a jsem velice rád, že můžu být součástí těchto skvělých firem.

Martin Horalík
Ahoj,
mé jméno je Martin Horalík a rybaření se věnuji od dětských let. Samozřejmě jsem začínal se špulkou vlasce a chytal jsem na rybnících malé kapry. S prvním prutem jsem začal lovit na těžko, na splávek a poté i vláčet. Najednou přišla doba feedrů, tak jsem je hned musel mít a nějaký čas jsem se tomu věnoval. Ovšem v časopisech jsem s údivem sledoval rybáře, kteří měli v naručích obrovské kapry. V tu dobu jsem se rozhodl, že také zkusím ov na boilies. Hned při první vycházce, kdy jsem strávil u vody asi 24 hodin se mi podařilo chytit velkého kapra, kterého jsem dosud na živo neviděl. Tím se ve mně vše zlomilo a už se přes 15 let věnuji především lovu těchto krásných ryb.

Markéta Hruštičková
Ahoj,
Chtěla bych se představit. Jmenuji se Markéta, a říkají mi Makky. Pocházím z malého města Bělá pod Bezdězem, které se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Rybaření se věnuji od dětství. Kaprařině se věnuji už šestým rokem a přirostla mi k srdci. Nejčastěji navštěvuji stojaté vody v okolí bydliště.Můžete mě také znát z mého Instagramu @makky_mastodontbaits. Můj dosavadní rekord vodního prasátka je 21 kg. Toho jsem chytla v září 2021. Mým dalším cílem je kapr 21+ kg. Doufám, že se mi letos tuto laťku podaří překonat. Je mi ctí, že mohu být součástí týmu FLAJZAR. 

Michael Dvořák

Ahoj 

především chci poděkovat firmě Flajzar, s.r.o. za tuto skvělou nabídku, u které jsem neváhal ani vteřinu a řekl ano! A bude mi potěšením s touto firmou spolupracovat.

Jmenuji se Michael Dvořák je mi 24 let a kaprařině se aktivně věnuji zhruba 7 let. Celkově v rybařině se pohybuji od svých šesti let kdy to začalo asi jako u každého plavanou v rybářském kroužku potom feederem, ve kterém jsem potom i pár let chytal závodně. Postupem času jsem se dopracoval k přívlači a kaprařině a u toho jsem zůstal. Pocházím z Vysočiny, konkrétně město Třebíč, kolem kterého se odehrávají moje kaprařské výpravy, ale nedělá mi problém vyrazit za kapry na druhý konec republiky. Pracuji v rybářských potřebách Okoun v Třebíči a i díky tomu jsem se seznámil s obchodním zástupcem Flajzaru (teď už kamarádem) Milanem Musilem na jehož doporučení jsem pořídil svoje první Flajzary Fishtron Neon Black TX s kterými jsem nad míru spokojen!!!

Jinak nepatřim mezi ty kapraře co se honí za kapry 20+. Mě potěší každá ryba a každá jízda na příposlechu. Kapr 70cm je pro mě již  úspěch. Radši preferuji menší vody na dohoz. Vyvážení mi k srdci úplně nepřirostlo. Můj největší kapr ze svazové vody vážil 19,5kg. Také mě můžete znát z instagramu pod jménem michael_dvorak_fisherman. To je asi všechno co bych o sobě napsal víc mě nenapadá 😁. Možná ještě taková menší věc, kaprařina to je jako droga na kterou si vypěstujete závislost!! Sám to na sobě vidím, do 17hod v práci, po práci na noc k vodě a ráno od vody zase do práce. No prostě magořina. Nebo se v sobotu ráno z hodiny na hodinu rozhodnout, že jedu tam a tam. Vezmu lehátko, spacák, batoh, pruty a jedu. Přesně díky tomu to mám tak rád a už je to pro mě srdcová záležitost!.