Kompatibilita neboli stavebnicový systém. Co to vlastně znamená?  Jednoduše jakýkoliv signalizátor můžete spárovat s jakýmkoliv přijímačem.

U nás si může každý poskládat svůj vlastní rybářský set signalizátorů s přijímačem kdykoliv, jakkoliv a bez ohledu na modelovou řadu. Pokud například kombinujete v průběhu rybářské sezony lov kaprů s lovem sumců, můžete si k Vašemu stávajícímu setu signalizátorů pro lov kaprů pořídit signalizátor pro lov sumců a spárovat ho s Vaším přijímačem. Nebo začnete chodit na ryby se synem, který by si přál vlastní signalizátor. K jednomu prutu mu koupíte signalizátor e3TX, který spárujete s vaším přijímačem a chytáte společně. Za rok nebo dva mu můžete přikoupit Neon nebo Q9 a stále Vám bude fungovat s původním přijímačem. To je náš stavebnicový systém, který pracuje na vzájemné kompatibilitě mezi jednotlivými produkty.

Elektronika pro rybáře

Naše signalizátory záběru a přijímače fungující na principu kompatibility si za 25 letou historii vybudovaly silnou pozici mezi rybáři na celém světě.

Zabezpečovací technika

Unikátní a praktická zabezpečovací zařízení pro automobily, motorky, karavany stejně tak jako pro střežení domů, chat, garáží a dalších objektů.

Ovládání spotřebičů

Dálkové ovládání a kontrola osvětlení, vytápění, čerpadel, otevírání bran, závor, signalizace úbytku kapaliny v nádržích vodojemů i studen.

Elektronické stavebnice

Originální elektronické stavebnice jako je odstraňovač vodního kamene, regulátor teploty a relativní vlhkosti nebo ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení.