Lucie Stejskalová
Ahoj,

já jsem Lucka a jsem ráda že můžu být součástí týmu FLAJZAR. Možná mě někdo znáte z instagramu pod jménem Fishergirl.lucy.
Rybaření se věnuji druhým rokem a ke kaprařině jsem se od feederu dostala minulé léto.Jsem zBrna a tak nejčastěji prochytávám vody Jižní Moravy. Převážně chytám na svazových revírech, 
Ale ráda navštívím isoukromou vodu, kde se dá chytat i po celou noc (protože zbožňuju rybaření non-stop). 
Můj dosavadní rekord je šupík 17,9 kg, kterého jsem chytla hned první léto a doufám, že ještě letos tuto laťku překonám. Už od začátku kapraření jsem o této značce slýchávala chválu ze všech stran a obdivovala tyto produkty. Takže když přišla nabídka spolupráce, neváhala jsem ani vteřinu, a hned nabídku s radostí přijala!
Těším se na suprovou spolupráci a všem přeji, ať to jezdí.


David Vodrážka
Ahoj,
jmenuji se David a je mi ctí být součástí týmu rybářů firmy FLAJZAR. Jsem z Tábora, takže mým revírem jsou celé jižní Čechy, ale srdcovou vodou je vodní nádrž Orlík. Rybařit jsem začal v šesti letech absolvováním rybářského kroužku. Prošel jsem si všemi rybolovnými technikami (plavaná, feeder, položená, přívlač), ale v poslední době se věnuji už převážně kaprařině a přívlači. Součástí mého rybářského života jsou také závody. Závodnímu rybolovu se věnuji posledních pět let a povedlo se mi dosáhnout pěkných výsledků.
Závěrem bych chtěl poděkovat firmě FLAJZAR za šanci být její součástí.

Daniel Knotek
Ahoj,
mé jméno je Daniel Knotek. Mám 20 let a bydlím ve Valašských Kloboukách, což je nedaleko od slovenských hranic. K rybařině jsem se doslat už jako malý kluk, kdy jsme s dědou jezdili na místní malé rybníky a postupně jsem se víc a víc dostával do kaprařiny. Dnes již rybařím 11 let, kaprařině se věnuji 6 let a chci se stále zdokonalovat. Můžete mě vidět jak pod značkou Carp Only tak i pod značkou Flajzar a jsem velice rád, že můžu být součástí těchto skvělých firem.

Martin Horalík
Ahoj,
mé jméno je Martin Horalík a rybaření se věnuji od dětských let. Samozřejmě jsem začínal se špulkou vlasce a chytal jsem na rybnících malé kapry. S prvním prutem jsem začal lovit na těžko, na splávek a poté i vláčet. Najednou přišla doba feedrů, tak jsem je hned musel mít a nějaký čas jsem se tomu věnoval. Ovšem v časopisech jsem s údivem sledoval rybáře, kteří měli v naručích obrovské kapry. V tu dobu jsem se rozhodl, že také zkusím ov na boilies. Hned při první vycházce, kdy jsem strávil u vody asi 24 hodin se mi podařilo chytit velkého kapra, kterého jsem dosud na živo neviděl. Tím se ve mně vše zlomilo a už se přes 15 let věnuji především lovu těchto krásných ryb.

Michal Vlček
Ahoj,
jmenuji se Michal. Je mi 22 let a bydlím ve Valašských Kloboukách. První podnět k rybaření byl po zhlédnutí videí „S Jakubem na rybách” od Jakuba Vágnera, kde přišla chuť vyzkoušet jaké to je chytat ryby. K rybaření přímo jsem se dostal díky kamarádovi a spolu s jeho dědou jsme začali chodit na ryby. Zalíbilo se mi to natolik, že chytám dodnes. Okrajově se věnuji i jiným způsobům lovu, ale kaprařina je u mě nejoblíbenější. Rád navštěvuji jak řeky tak pískovny, přehrady a jiné vodní nádrže. Protože jsem velmi soutěživý, mám v oblibě závody a proto vždy nějaké při každé příležitosti rád navštívím. 

Markéta Hruštičková
Ahoj,
Chtěla bych se představit. Jmenuji se Markéta, a říkají mi Makky. Pocházím z malého města Bělá pod Bezdězem, které se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Rybaření se věnuji od dětství. Kaprařině se věnuji už šestým rokem a přirostla mi k srdci. Nejčastěji navštěvuji stojaté vody v okolí bydliště.Můžete mě také znát z mého Instagramu @makky_mastodontbaits. Můj dosavadní rekord vodního prasátka je 21 kg. Toho jsem chytla v září 2021. Mým dalším cílem je kapr 21+ kg. Doufám, že se mi letos tuto laťku podaří překonat. Je mi ctí, že mohu být součástí týmu FLAJZAR. 

Jan Klabal
Ahoj,
jmenuji se Jan Klabal, brzy to bude již dvacet let od doby kdy jsem se poprvé setkal s rybařinou, kdy mě a mého bratra naučil chytat na splávek děda. Od té doby jsem vyzkoušel spoustu lovných metod, plavaná však stále patří k mým nejoblíbenějším. Rád chytám na řece Moravě a na jejích slepých ramenech. Čas od čásku navštívím i štěrkovny a rybníky přilehlé k mému okolí. Mezi mé koníčky mimo rybolov patří golf, malování, country a modelování. S pozdravem Honza.

Elektronika pro rybáře

Naše signalizátory záběru a přijímače fungující na principu kompatibility si za 25 letou historii vybudovaly silnou pozici mezi rybáři na celém světě.

Zabezpečovací technika

Unikátní a praktická zabezpečovací zařízení pro automobily, motorky, karavany stejně tak jako pro střežení domů, chat, garáží a dalších objektů.

Ovládání spotřebičů

Dálkové ovládání a kontrola osvětlení, vytápění, čerpadel, otevírání bran, závor, signalizace úbytku kapaliny v nádržích vodojemů i studen.

Elektronické stavebnice

Originální elektronické stavebnice jako je odstraňovač vodního kamene, regulátor teploty a relativní vlhkosti nebo ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení.