Náš tým rybářů

Markéta Hruštičková

Ahoj,
Chtěla bych se představit. Jmenuji se Markéta, a říkají mi Makky. Pocházím z malého města Bělá pod Bezdězem, které se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Rybaření se věnuji od dětství. Kaprařině se věnuji už šestým rokem a přirostla mi k srdci. Nejčastěji navštěvuji stojaté vody v okolí bydliště. Můžete mě také znát z mého Instagramu @makky_fishing. Můj dosavadní rekord vodního prasátka je 21 kg. Toho jsem chytla v září 2021. Mým dalším cílem je kapr 21+ kg. Je mi ctí, že mohu být součástí týmu FLAJZAR. 

Michael Dvořák

Ahoj,
kaprařině se aktivně věnuji zhruba 7 let. Celkově v rybařině se pohybuji od svých šesti let kdy to začalo asi jako u každého, plavanou v rybářském kroužku, potom feederem, ve kterém jsem potom i pár let chytal závodně. Postupem času jsem se dopracoval k přívlači a kaprařině a u toho jsem zůstal. Pocházím z Vysočiny, z Třebíče, kolem které se odehrávají moje kaprařské výpravy, ale nedělá mi problém vyrazit za kapry na druhý konec republiky. Pracuji v rybářských potřebách Okoun v Třebíči a i díky tomu jsem se seznámil s obchodním zástupcem Flajzaru (teď už kamarádem) Milanem Musilem, na jehož doporučení jsem pořídil svoje první Flajzary Fishtron Neon Black TX3.

Nepatřim mezi kapraře, co se honí za kapry 20+. Mě potěší každá ryba a každá jízda na příposlechu. Kapr 70cm je pro mě již úspěch. Preferuji menší vody na dohoz. Vyvážení mi k srdci úplně nepřirostlo. Můj největší kapr ze svazové vody vážil 19,5kg. Také mě můžete znát z instagramu pod jménem michael_dvorak_fisherman. Kaprařina je jako droga, na kterou si vypěstujete závislost! 

Daniel Knotek

Ahoj,
mé jméno je Daniel Knotek. Bydlím ve Valašských Kloboukách, což je nedaleko slovenských hranic. K rybařině jsem se dostal už jako malý kluk, kdy jsme s dědou jezdili na místní malé rybníky a postupně jsem se víc a víc dostával do kaprařiny. Dnes již rybařím přes 11 let, kaprařině se věnuji více než 6 let a chci se stále zdokonalovat. Můžete mě vidět jak pod značkou Carp Only tak i pod značkou Flajzar a jsem velice rád, že můžu být součástí těchto skvělých firem. 

Lucie Stejskalová

Ahoj,
jsem Lucka a jsem ráda že můžu být součástí týmu FLAJZAR. Možná mě někdo znáte z instagramu pod jménem Fishergirl.lucy.
Rybaření se věnuji druhým rokem. Jsem z Brna a tak nejčastěji prochytávám vody Jižní Moravy. Převážně chytám na svazových revírech, ale ráda navštívím i soukromou vodu, kde se dá chytat i po celou noc (protože zbožňuju rybaření non-stop). 
Můj dosavadní rekord je šupík 17,9 kg, kterého jsem chytla hned první léto a doufám, že ještě letos tuto laťku překonám. Už od začátku kapraření jsem o této značce slýchávala chválu ze všech stran a obdivovala tyto produkty. Takže když přišla nabídka spolupráce, neváhala jsem ani vteřinu, a hned nabídku s radostí přijala!

Daniel Vodrážka

Ahoj,
jmenuji se David a je mi ctí být součástí týmu rybářů firmy FLAJZAR. Jsem z Tábora, takže mým revírem jsou celé jižní Čechy. Srdcovou vodou je vodní nádrž Orlík. Rybařit jsem začal v šesti letech po absolvování rybářského kroužku. Prošel jsem si všemi rybolovnými technikami (plavaná, feeder, položená, přívlač), ale v poslední době se věnuji už převážně kaprařině a přívlači. Součástí mého rybářského života jsou také závody. Závodnímu rybolovu se věnuji posledních pět let a povedlo se mi dosáhnout pěkných výsledků.
Závěrem bych chtěl poděkovat firmě FLAJZAR za šanci být její součástí.