O nás

Ve FLAJZAR s.r.o. se zaměřujeme na vývoj elektronických zařízení a přístrojů s následnou kusovou nebo sériovou výrobou. Kromě známé řady FISHTRON určené pro rybáře vyrábíme i zabezpečovací techniku a elektronické stavebnice a moduly.

Produkty jsou zárukou kvality, moderního designu, vysoké odolnosti a výdrže.

Kvalitní a rychlý servis

Pyšníme se vlastním vývojovým a technickým zázemím s kvalifikovanými odborníky. Díky tomu můžeme garantovat vysokou spolehlivost výrobků. Je pro nás velice důležité zákazníkům nabídnout službu, nikoliv pouze obchod.

Jelikož nic není stoprocentní, může se stát, že se některý z našich výrobků nebude chovat tak, jak by měl. V takovém případě jsme schopni zajistit kvalitní a rychlý servis a celou situaci tak urychleně vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

Od vývoje až k výrobě

Zajišťujeme kompletní vývoj a výrobu vlastních i zakázkových produktů. Tato služba určená výhradně pro firmy zahrnuje všechny nezbytné kroky – patentová ochrana, vypracování projektu, návrh zapojení, výběr a dovoz komponentů, návrh plošných spojů, vývoj firmware a software, výrobu 3D prototypů, výrobu vstřikovacích forem, mechanických dílů a kabelů či měření v akreditovaných zkušebnách.

  • Zajistíme kusovou a sériovou výrobu
  • Zajistíme grafický návrh balení i prezentaci
  • Natočíme videa a vytvoříme produktové weby
  • Kvalitní servis vyráběných produktů