Úspěchy a ocenění

Zvláštní ocenění na veletrhu FS Days 2014

V úterý, 16. 9. 2014 byly vyhlášeny výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát / službu 6. ročníku mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days (FSDays 2014). Náš nový nástěnný GSM alarm (GSM-MD1) zde získal Zvláštní ocenění za exponát.


GE Money Bank inovátor roku 2013

Je nám velkou ctí vám oznámit, že dne 4.12.2013 jsme byli oceněni titulem GE Money Bank Inovátor roku. Toto prestižní ocenění získávají již osmým rokem ty nejlepší firmy, které dokáží své inovativní nápady uvést v praxi. 

Exportér roku 2013

Dne 25.11.2013 jsme vyhráli první místo v soutěži „Exportní cena DHL UNICREDIT“ a získali ocenění „Exportér roku“ v kategorii „Malá společnost“.

Firma roku Jihomoravského Kraje 2013

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme byli v Brně dne 2.10.2013 vyhlášeni firmou roku celého Jihomoravského kraje. Z prvního místa prestižní soutěže Hospodářských novin máme velkou radost a děkujeme touto cestou všem našim zákazníkům, bez kterých by toto ocenění nebylo možné získat.

Ocenění z moskevského veletrhu MIPS 2013

Ve dnech 15. – 18. dubna 2013 jsme se zúčastnili významného veletrhu zabezpečovací techniky MIPS 2013 v Moskvě.

Čestné uznání na veletrhu AMPER 2013

Na mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace – AMPER 2013, jsme získali od odborné komise čestné uznání za naši novou 3G kameru. Tato kompaktní kamera s atraktivním designem je vybavená pro snímání barevného nebo černobílého obrazu se zvýšenou citlivostí, která je vhodná pro zabezpečení a střežení libovolných prostorů.

Ocenění „Grand Prix“ na veletrhu FOR FISHING 2013

Na rybářském veletrhu FOR FISHING, který se konal ve dnech 24. – 27. 1. 2013 v pražském PVA Expo, jsme získali cenu za nejlepší exponát výstavy. Tímto exponátem byl náš nový signalizátor záběru s revolučně jednoduchým ovládáním – FISHTRON e1. Signalizátor zakoupíte zde.


Certifikace – Mezinárodní ocenění AA

S radostí Vám oznamujeme, že naše firma byla certifikována s vysokým ratingovým hodnocením AA. Splnili jsme nejpřísnější kritéria a patříme do exlusivní skupiny 0,3% firem s nejvyšší úrovní kredibility a spolehlivosti v České republice. Současně jsme získali prestižní ocenění „Dynamická firma“, které nás řadí k seriózním, solventním a dynamicky se rozvíjejícím společnostem. Představuje tak znamení bezpečného a korektního obchodního vztahu jak stávajícím, tak potenciálním klientům.

Zlatý Amper 2012

Naše EMA – revoluční zabezpečovací zařízení pro automobily – získala na veletrhu Amper 2012 prestižní ocenění Zlatý Amper za nejpřínosnější exponát. Jedná se o nejvyšší odborné ocenění v ČR. 


Ocenění „Spokojený zákazník“

Dne 5.12.2011 převzali jednatelé firmy FLAJZAR, s.r.o. z rukou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška ocenění za vzorné služby spotřebitelům – plaketu Spokojený zákazník. Oceněno bylo zejména progresivní uplatňování elektrotechniky v našem kraji, dále snaha vyrábět výrobky přesně dle požadavků a očekávání zákazníka a za poskytování služeb v souladu s očekáváním spotřebitele. Když uvážíme, jaké množství firem pracuje v Jihomoravském kraji ve stejném oboru a že právě naše firma byla vybrána jako nejlepší z daného oboru, velmi si tohoto ocenění vážíme.

První cena na Prague Fire & Security Days Award 2011

Náš připravovaný revoluční micro alarm EMA, vyhrál 21.9.2011 první cenu na Prague Fire & Security Days Award 2011– mezinárodní přehlídce nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb.