Naše výhody

Vývoj a výroba elektroniky na zakázku

Zajišťujeme kompletní vývoj a výrobu vlastních i zakázkových produktů. Tato služba určená výhradně pro firmy zahrnuje všechny nezbytné kroky – patentová ochrana, vypracování projektu, návrh zapojení, výběr a dovoz komponentů, návrh plošných spojů, vývoj firmware a software, výrobu 3D prototypů, výrobu vstřikovacích forem, mechanických dílů a kabelů či měření v akreditovaných zkušebnách.

  • Zajistíme kusovou a sériovou výrobu
  • Zajistíme grafický návrh balení i prezentaci
  • Natočíme videa a vytvoříme produktové weby
  • Kvalitní servis vyráběných produktů

Záruka 3 roky na rybářské potřeby FISHTRON

Našim výrobkům věříme, a proto Vám nabízíme prodlouženou 3 letou záruku na všechny rybářské potřeby FISHTRON.

Expresní servis, opravy i reklamace

Jelikož v životě nic není stoprocentní, může se stát, že se některý z našich výrobků nebude chovat tak, jak by měl. V takovém případě jsme schopni zajistit kvalitní a rychlý servis a celou situaci urychleně vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

Standardní doba servisu trvá maximálně 5 pracovních dní. Při osobní návštěvě je také dle vytíženosti našeho technika možnost opravy na počkání.

Produktová videa

Pyšníme se našimi produktovými videi, které naleznete u konkrétních produktů v kategorii rybářských potřeb. Náš obchodní zástupce a vášnivý rybář Milan Vám v každém videu popíše základní funkce produktů, jejich vlastnosti a vychytávky, a vysvětlí, jak zařízení spárovat a nastavit.