Díky našemu vlastnímu vývojovému a technickému zázemí s vysoce kvalifikovanými odborníky vyrábíme kvalitní a spolehlivé výrobky. Naše elektronika FISHTRON určená pro rybáře je pro své vlastnosti velice ceněna nejen mezi uživateli, ale jejich hodnotu dokládá i řada ocenění získaných na výstavách a veletrzích. Produkty FISHTRON jsou zárukou kvality, neotřelého designu, vysoké odolnosti a výdrže. Jsme certifikovanými prodejci elektroniky pro rybáře, kteří vyžadují spolehlivou techniku.

Prodejny

KOVIN FISH s.r.o. - nám. T. G. Masaryka 1335, 76001 Zlín

KOVIN FISH s.r.o. - Masarykovo náměstí 66, 763 61 Napajedla

Království rybářů s.r.o. - Koliště 276/59, 602 00 Brno-střed

Okoun - Rybářské Potřeby - Smila Osovského 33, Jejkov, 674 01 Třebíč

Kaprařská speciálka - Malická, 301 00 Plzeň 1

Rybářské potřeby U Habakuka - Pražská 66, 266 01 Beroun

Jeseter KV s.r.o. - Kpt. Jaroše 198, 360 06 Karlovy Vary

Rybářské centrum Olomouc - Rejskova 133, Hodolany, 779 00 Olomouc

Elektronika pro rybáře

Naše signalizátory záběru a přijímače fungující na principu kompatibility si za 25 letou historii vybudovaly silnou pozici mezi rybáři na celém světě.

Zabezpečovací technika

Unikátní a praktická zabezpečovací zařízení pro automobily, motorky, karavany stejně tak jako pro střežení domů, chat, garáží a dalších objektů.

Ovládání spotřebičů

Dálkové ovládání a kontrola osvětlení, vytápění, čerpadel, otevírání bran, závor, signalizace úbytku kapaliny v nádržích vodojemů i studen.

Elektronické stavebnice

Originální elektronické stavebnice jako je odstraňovač vodního kamene, regulátor teploty a relativní vlhkosti nebo ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení.