SPOLU TVOŘÍME HODNOTY

Chceme Vám nabídnout službu, ne pouhý obchod.

Nechceme být firmou typu NÁKUP – PRODEJ

Firma FLAJZAR, s.r.o. je známá samostatným vývojem elektronických zařízení a přístrojů, s následnou kusovou nebo sériovou výrobou. Vedle produktů řady FISHTRON pro rybáře, jako jsou elektronické signalizátory, přijímače a vysílače, čidla a další příslušenství, nabízí i prvky zabezpečovací techniky, zejména GSM komunikátory, nebo výrobu elektronických stavebnic a modulů.

Naše produkty jsou vysoce ceněny svými uživateli a o kvalitě signalizátorů FISHTRON svědčí i řada ocenění z výstav a veletrhů. Produkty FISHTRON jsou pro rybáře zárukou kvality, moderního designu, vysoké odolnosti a výdrže.

Jsme hrdí na vlastní vývojové a technické zázemí s vysoce kvalifikovanými odborníky a na vysokou spolehlivost našich výrobků. I když klademe důraz na kvalitní a profesionální zpracování, může se stát, že se něco bude chovat jinak, než by mělo – takovou situaci jsme připraveni kvalitním a rychlým servisem vyřešit k vaší spokojenosti.

Naši elektroniku vyráběnou na zakázku už můžete dnes najít jak u sportovců, tak v lékařských přístrojích, v průmyslových provozech i u státních složek a řady menších firem. Díky velmi dobré znalosti oboru, sledování moderních trendů v oblasti mikroelektroniky jsme schopni navrhnout a vyrábět téměř libovolný produkt z oblasti slaboproudé elektroniky. Speciální zaměření je v poslední době na mikroprocesorové aplikace, GSM technologie, RF přenosy, ethernetové aplikace a další.

Velkou výhodou firmy je možnost rychle reagovat na požadavky trhu, možnost do několika týdnů vyvinout a vyrábět prakticky libovolný produkt, který zákazníci požadují a pochopitelně kvalitní a rychlý servis.

Vývoj a výrobu vlastních i zakázkových produktů (služba pouze pro firmy) zajišťujeme v celé své šíři od pouhé myšlenky, patentové ochrany, přes projekt, návrh zapojení, výběr a dovoz komponentů, návrh plošných spojů, vývoj firmware a software, výrobu 3D prototypů, výrobu vstřikovacích forem, nejrůznějších mechanických dílů a kabelů, měření v akreditovaných zkušebnách.

Zajistíme kusovou i sériovou výrobu, ve vlastním grafickém studiu navrhneme balení, prezentaci, lze natočit videa i vytvořit produktové weby. Samozřejmostí je zajištění kvalitního servisu námi vyráběných produktů.

Chceme Vám nabídnout službu, ne pouhý obchod. Nejen, že pečlivě vybíráme produkty, které Vám nabízíme, ale u nás Vám obchodníci  a technici poradí s výběrem a stejně tak Vám pomohou v případě potíží.

Protože máme vlastní vývojové a technické zázemí s vysoce kvalifikovanými odborníky, je spolehlivost výrobků námi vyraběnými velmi vysoká.  Ale nebudeme Vám lhát, že se naše výrobky nikdy nepokazí. Jsme však připraveni kvalitním a rychlým  servisem situaci řešit k Vaší spokojenosti.