V čem tkví jeho jedinečnost? RTX modul kombinuje dvě zařízení v jednom a lze ho nastavit přepínačem do režimu vysílače nebo přijímače a přitom nevyžaduje programování. Už nemusíte kupovat dvě zařízení najednou, hravě Vám vystačí RTX modul českého výrobce Flajzar, s.r.o.

Bezdrátový modul RTX je určen pro snadnou realizaci dálkového ovládání, přenosu informací z nejrůznějších čidel a kontaktů nebo signalizaci výpadku či obnovení činnosti nejrůznějších zařízení. Modul obsahuje kompletní algoritmus kódování, zabezpečení přenosu, dekódování a kompletní VF část.

Elektronika pro rybáře

Naše signalizátory záběru a přijímače fungující na principu kompatibility si za 25 letou historii vybudovaly silnou pozici mezi rybáři na celém světě.

Zabezpečovací technika

Unikátní a praktická zabezpečovací zařízení pro automobily, motorky, karavany stejně tak jako pro střežení domů, chat, garáží a dalších objektů.

Ovládání spotřebičů

Dálkové ovládání a kontrola osvětlení, vytápění, čerpadel, otevírání bran, závor, signalizace úbytku kapaliny v nádržích vodojemů i studen.

Elektronické stavebnice

Originální elektronické stavebnice jako je odstraňovač vodního kamene, regulátor teploty a relativní vlhkosti nebo ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení.