​Komunikátor GSM-DIN4 je výkonným zařízením s využitím nejenom pro domácnost, chaty, chalupy a zahrady, ale také pro výrobní haly a sklady. Jeho funkce ocení majitelé skleníků, voliér, terárií, akvárií, jezírek i bazénů. Nabízí ovládání a konfiguraci pomocí WiFi a GSM sítě mobilního operátora, širokou škálu nastavení, ukládání historie na SD kartu, funkce termostatu a mnoho dalšího.

Komunikátor GSM-DIN4 nabízí celou řadu vylepšení a inovací. Zařízení obsahuje čtyři výkonové výstupy, tři se zatížením kontaktů do 230V/5A a jeden se zatížením do 230V/16A. Dálkově je pak možné pomocí SMS zpráv nebo pouhým prozvoněním (bezplatně), měnit jejich stav, popřípadě využít funkci časovače a termostatu s připojením externího teplotního čidla. GSM-DIN4 je vybaven pěti univerzálními vstupy, na které lze připojit kontakt libovolného čidla, a dvěma analogovými (měřícími) vstupy. Na mobilní telefon pak obdržíte informační SMS zprávu nebo volání v případě aktivace těchto vstupů.

V průmyslovém odvětví najde GSM-DIN4 uplatnění při přeposílání informací na MT o stavu, provozu, závadách strojů a zařízení např. pro údržbu a dále při ovládání osvětlení, vzduchotechniky, vytápění ve výrobních hal a skladů.

Elektronika pro rybáře

Naše signalizátory záběru a přijímače fungující na principu kompatibility si za 25 letou historii vybudovaly silnou pozici mezi rybáři na celém světě.

Zabezpečovací technika

Unikátní a praktická zabezpečovací zařízení pro automobily, motorky, karavany stejně tak jako pro střežení domů, chat, garáží a dalších objektů.

Ovládání spotřebičů

Dálkové ovládání a kontrola osvětlení, vytápění, čerpadel, otevírání bran, závor, signalizace úbytku kapaliny v nádržích vodojemů i studen.

Elektronické stavebnice

Originální elektronické stavebnice jako je odstraňovač vodního kamene, regulátor teploty a relativní vlhkosti nebo ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení.