Pro rybářskou sezonu 2020 jsme si pro Vás připravili elektronický signalizátor záběru pro sportovní rybolov na feeder. Je vybaven třemi stupni citlivosti signalizace, jeho senzor náklonu reaguje automaticky podle pohybu špičky prutu a baterie má možnost nabíjení přes USB. S váhou pouhých 2,5 gramu nahrazuje chemické světlo.

Na špičku prutu se uchytává pomocí o-kroužku a drží opravdu skvěle. Sám se utlumuje a zbytečně nesignalizuje při zdolávání ryby a jeho baterie se nabijí do 30 minut do plné funkčnosti.

Elektronika pro rybáře

Naše signalizátory záběru a přijímače fungující na principu kompatibility si za 25 letou historii vybudovaly silnou pozici mezi rybáři na celém světě.

Zabezpečovací technika

Unikátní a praktická zabezpečovací zařízení pro automobily, motorky, karavany stejně tak jako pro střežení domů, chat, garáží a dalších objektů.

Ovládání spotřebičů

Dálkové ovládání a kontrola osvětlení, vytápění, čerpadel, otevírání bran, závor, signalizace úbytku kapaliny v nádržích vodojemů i studen.

Elektronické stavebnice

Originální elektronické stavebnice jako je odstraňovač vodního kamene, regulátor teploty a relativní vlhkosti nebo ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení.