Jednou z několika oblastí, na kterou se ve FLAJZAR zaměřujeme, jsou elektronické stavebnice. Jedná se o originální produkty s pestrou škálou použití. Například regulátor teploty a relativní vlhkosti, jenž má své využití hlavně v saunách, teráriích, pěstebních prostorech nebo kdekoliv jinde, kde je potřeba udržovat stálé klimatické podmínky.

Velice užitečné je také ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení. S tímto kouskem můžete zajistit garážová vrata, brány či pomocí něj vytvořit jednoduchou aplikaci pro ovládání spotřebičů, osvětlení či čerpadel. Elektronické stavebnice také mohou posloužit jako učební pomůcka v oblasti elektrotechniky.

Elektronika pro rybáře

Naše signalizátory záběru a přijímače fungující na principu kompatibility si za 25 letou historii vybudovaly silnou pozici mezi rybáři na celém světě.

Zabezpečovací technika

Unikátní a praktická zabezpečovací zařízení pro automobily, motorky, karavany stejně tak jako pro střežení domů, chat, garáží a dalších objektů.

Ovládání spotřebičů

Dálkové ovládání a kontrola osvětlení, vytápění, čerpadel, otevírání bran, závor, signalizace úbytku kapaliny v nádržích vodojemů i studen.

Elektronické stavebnice

Originální elektronické stavebnice jako je odstraňovač vodního kamene, regulátor teploty a relativní vlhkosti nebo ovládání s plovoucím kódem pro vysoký stupeň zabezpečení.