O nás

Aktuální situace:


  

Pan Tomáš Flajzar, zakladatel firmy FLAJZAR, s.r.o., se rozhodl po dvaceti letech působení ve společnosti zrealizovat svůj plán na odchod a věnovat se především své rodině.

 

Společnost FLAJZAR, s.r.o. přešla v prosinci 2013 pod křídla investiční skupiny Blue Elephant Company (www.group-be.com), která je v současnosti majoritním vlastníkem společnosti.

 

Protože elektronika je pro Tomáše Flajzara zejména celoživotním koníčkem, tak i nadále spolupracuje s firmou FLAJZAR, s.r.o. v oblasti vývoje elektroniky pro rybáře.

 


  

Firma FLAJZAR, s.r.o. se dlouhá léta zabývá samostatným vývojem elektronických zařízení a přístrojů, s následnou kusovou nebo sériovou výrobou. Ať už jsou to elektronické signalizátory pro rybáře, prvky zabezpečovací techniky, zejména GSM komunikátory, nebo výroba elektronických stavebnic a modulů.

 


 

I když jsou významné i obchodní aktivity firmy (e-shop FLAJZAR.cz) , zejména dovoz elektronických výrobků z několika zemí světa, přecejen v poslední době získává čím dál vyšší převahu vlastní výzkum, vývoj a výroba, ať už výrobků nabízených přímo pod firemní značkou FLAJZAR, FISHTRON (FISHTRON.eu), nebo po značkami velkoodběratelů.

 

Naši elektroniku vyráběnou na zakázku už můžete dnes najít jak u sportovců, tak v lékařských přístrojích, v průmyslových provozech i u státních složek a řady menších firem. Díky velmi dobré znalosti oboru, sledování moderních trendů v oblasti mikroelektroniky jsme schopni navrhnout a vyrábět téměř libovolný produkt z oblasti slaboproudé elektroniky. Speciální zaměření je v poslední době na mikroprocesorové aplikace, GSM technologie, RF přenosy, ethernetové aplikace a další.

 

 
 

Velkou výhodou firmy je možnost rychle reagovat na požadavky trhu, možnost do několika týdnů vyvinout a vyrábět prakticky libovolný produkt, který zákazníci požadují a pochopitelně kvalitní a rychlý servis. 

 

Vývoj a výrobu vlastních i zakázkových produktů (služba pouze pro firmy) zajišťujeme v celé své šíři od pouhé myšlenky, patentové ochrany, přes projekt, návrh zapojení, výběr a dovoz komponentů, návrh plošných spojů, vývoj firmware a software, výrobu 3D prototypů, výrobu vstřikovacích forem, nejrůznějších mechanických dílů a kabelů, měření v akreditovaných zkušebnách. Zajistíme kusovou i sériovou výrobu, ve vlastním grafickém studiu navrhneme balení, prezentaci, lze natočit videa i vytvořit produktové weby. Samozřejmostí je zajištění kvalitního servisu námi vyráběných produktů. 

 


 

Následující mapa ukazuje obchodní zastoupení produktů vyráběných firmou FLAJZAR.

 

 

Filozofie firmy:


  

Nechceme být firmou typu NÁKUP - PRODEJ ...

 

Chceme Vám nabídnout službu, ne jen pouhý obchod. Nejen, že pečlivě vybíráme produkty, které Vám nabízíme. Ale u nás Vám obchodníci  a technici poradí s výběrem a stejně tak Vám pomohou v případě potíží.

Protože máme vlastní vývojové a technické zázemí s vysoce kvalifikovanými odborníky, je spolehlivost výrobků námi vyraběnými velmi vysoká.  Ale nebudeme Vám lhát, že se naše výrobky nikdy nepokazí. Jsme však připraveni kvalitním a rychlým  servisem situaci řešit k Vaší spokojenosti.

  

                                                                    Děkujeme, že jste si přečetli tyto řádky.  

 

 


 

NOVINKY

LCD monitor 4,3 LCD monitor 4,3" Malý LCD monitor 4,3" se dvěma...

Závěsná, kempingová LED lampa Závěsná, kempingová LED lampa Malá LED lampa vhodná pro položení na stůl...

GSM relé ovládané mobilem s montáží na DIN lištu GSM relé ovládané mobilem s montáží na DIN... Komunikátor GSM-REL1 je univerzální GSM relé...

Bezdrátově ovládaná zásuvka pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátově ovládaná zásuvka pro EMA HOME GSM... Bezdrátově ovládaná zásuvka, umožňující...

Bezdrátový zabezpečovací systém EMA HOME GSM alarm Bezdrátový zabezpečovací systém EMA HOME GSM... Zabezpečovací systém EMA HOME GSM alarm...

Univerzální bezdrátový vstup pro EMA HOME GSM alarm Univerzální bezdrátový vstup pro EMA HOME GSM... Univerzální bezdrátový vstup, který ocení...

Čelovka s bílými a červenými LED Čelovka s bílými a červenými LED Čelovka s bílými a červenými...

Cisco SPA112 - VoIP telefonní adaptér 2 porty Cisco SPA112 - VoIP telefonní adaptér 2 porty Adaptér pro připojení 2 analogových telefonů...

Miniaturní GSM komunikátor uGATE3B - NOVINKA Miniaturní GSM komunikátor uGATE3B - NOVINKA Jeden z nejoblíbenějších a nejmenších GSM...

Pracovní svítilna se 36+1 LED Pracovní svítilna se 36+1 LED Pracovní, multifunkční svítilna se 36 LED v...

volejte a pište nám zdarma
technické oddělení obchodní oddělení
Po-Pá 8-16h