Prohlášení o výrobě signalizátorů značky FLAJZAR

Vážení zákazníci, vážení rybáři,
vzhledem k tomu, že se o firmě FLAJZAR šíří na internetu nejrůznější fámy a nepřesnosti, považuji za potřebné uvést věci na pravou míru.

Firma FLAJZAR vyrábí veškeré své výrobky v České republice. Za celou historii firmy nebyl ani jeden signalizátor záběru vyroben v Číně.

Veškerý návrh výrobků od pouhé myšlenky, přes prototypy, návrh designu, konstrukce forem a lisování plastů, návrh plošných spojů, návrh a výroba veškeré elektroniky, včetně strojového osazování plošných spojů přes výrobu samotnou až do fáze testování a balení, probíhá v České republice.

Firma FLAJZAR disponuje vlastním špičkovým vývojovým oddělením se zkušenými programátory a elektroniky, má vlastní grafické studio, vlastní výrobní kapacity, spolupracuje se špičkovými průmyslovými designéry a konstruktéry.

Klíčové komponenty do výrobků nakupuje od spolehlivých dodavatelů. Např. snímače jsou vyrobeny v Japonsku, zapouzdřeny v Německu. Srdce signalizátorů záběrů – mikroprocesor – je nakupován od americké společnosti Microchip. Pro povrchovou úpravu signalizátorů řady Fishtron Q7, Q9 (pogumování) je využívána stejná technologie jako pro díly do letadel. Otočné a spínací prvky jsou vodotěsné stejně tak ostatní komponenty jsou vyráběny s největší péčí a velkým tlakem na dodavatele s ohledem na maximální kvalitu.

Z toho všeho jsou pak pod dohledem špičkovým odborníků s letitou praxí sestavovány přímo ve firmě FLAJZAR jedny s nejspolehlivějších signalizátorů záběru na světě.

I když levná pracovní síla v Číně a dalších východních zemí je z hlediska snižování nákladů lákavá, a snad všechny firmy z oboru výrobu na Východ již přesunuly, firma FLAJZAR klade vysoký důraz nejen na kvalitu, ale je si vědoma i závazku udržení pracovních míst a proto zachovala veškerou výrobu i vývoj v tuzemsku.

Tím je celý proces od vývoje výrobku až přes výrobu a testování pevně pod kontrolou.

Například každý vyrobený signalizátor záběru prochází několikafázovým procesem testování od funkčního testu, optické kontroly, odstranění nečistot až po samotné balení – každý kus projde rukama lidí v oddělení výstupní kontroly.

Prohlašujeme, že informace o tom, že výroba signalizátorů záběru značky FLAJZAR probíhá v Číně se nezakládá na pravdě.

Tomáš Flajzar
zakladatel společnosti a šéf vývojového oddělení

NOVINKY

Miniaturní GSM komunikátor uGATE3A - NOVINKA Miniaturní GSM komunikátor uGATE3A - NOVINKA Nová verze oblíbeného miniaturního GSM...

Bezdrátový hlásič požáru pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátový hlásič požáru pro EMA HOME GSM... Úlohou požárního hlásiče F-SMK je...

GSM relé ovládané mobilem s montáží na DIN lištu GSM relé ovládané mobilem s montáží na DIN... Komunikátor GSM-REL1 je univerzální GSM relé...

Čelovka s bílými a červenými LED Čelovka s bílými a červenými LED Čelovka s bílými a červenými...

Univerzální bezdrátový vstup pro EMA HOME GSM alarm Univerzální bezdrátový vstup pro EMA HOME GSM... Univerzální bezdrátový vstup, který ocení...

Bezdrátově ovládaná zásuvka pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátově ovládaná zásuvka pro EMA HOME GSM... Bezdrátově ovládaná zásuvka, umožňující...

Závěsná, kempingová LED lampa Závěsná, kempingová LED lampa Malá LED lampa vhodná pro položení na stůl...

Pracovní svítilna se 36+1 LED Pracovní svítilna se 36+1 LED Pracovní, multifunkční svítilna se 36 LED v...

Přepěťová ochrana 5-2400MHz F Přepěťová ochrana 5-2400MHz F Přepěťová ochrana pro koaxiální kabely k...

Stavebnice zesilovače 2x7W Stavebnice zesilovače 2x7W Stavebnice zesilovače 2x 7W při symetrickém,...

volejte a pište nám zdarma
technické oddělení obchodní oddělení
Po-Pá 8-16h