Prohlášení o výrobě signalizátorů značky FLAJZAR

Vážení zákazníci, vážení rybáři,
vzhledem k tomu, že se o firmě FLAJZAR šíří na internetu nejrůznější fámy a nepřesnosti, považuji za potřebné uvést věci na pravou míru.

Firma FLAJZAR vyrábí veškeré své výrobky v České republice. Za celou historii firmy nebyl ani jeden signalizátor záběru vyroben v Číně.

Veškerý návrh výrobků od pouhé myšlenky, přes prototypy, návrh designu, konstrukce forem a lisování plastů, návrh plošných spojů, návrh a výroba veškeré elektroniky, včetně strojového osazování plošných spojů přes výrobu samotnou až do fáze testování a balení, probíhá v České republice.

Firma FLAJZAR disponuje vlastním špičkovým vývojovým oddělením se zkušenými programátory a elektroniky, má vlastní grafické studio, vlastní výrobní kapacity, spolupracuje se špičkovými průmyslovými designéry a konstruktéry.

Klíčové komponenty do výrobků nakupuje od spolehlivých dodavatelů. Např. snímače jsou vyrobeny v Japonsku, zapouzdřeny v Německu. Srdce signalizátorů záběrů – mikroprocesor – je nakupován od americké společnosti Microchip. Pro povrchovou úpravu signalizátorů řady Fishtron Q7, Q9 (pogumování) je využívána stejná technologie jako pro díly do letadel. Otočné a spínací prvky jsou vodotěsné stejně tak ostatní komponenty jsou vyráběny s největší péčí a velkým tlakem na dodavatele s ohledem na maximální kvalitu.

Z toho všeho jsou pak pod dohledem špičkovým odborníků s letitou praxí sestavovány přímo ve firmě FLAJZAR jedny s nejspolehlivějších signalizátorů záběru na světě.

I když levná pracovní síla v Číně a dalších východních zemí je z hlediska snižování nákladů lákavá, a snad všechny firmy z oboru výrobu na Východ již přesunuly, firma FLAJZAR klade vysoký důraz nejen na kvalitu, ale je si vědoma i závazku udržení pracovních míst a proto zachovala veškerou výrobu i vývoj v tuzemsku.

Tím je celý proces od vývoje výrobku až přes výrobu a testování pevně pod kontrolou.

Například každý vyrobený signalizátor záběru prochází několikafázovým procesem testování od funkčního testu, optické kontroly, odstranění nečistot až po samotné balení – každý kus projde rukama lidí v oddělení výstupní kontroly.

Prohlašujeme, že informace o tom, že výroba signalizátorů záběru značky FLAJZAR probíhá v Číně se nezakládá na pravdě.

Tomáš Flajzar
zakladatel společnosti a šéf vývojového oddělení

NOVINKY

Bezdrátová siréna pro nástěnný GSM alarm Bezdrátová siréna pro nástěnný GSM alarm PŘÍPRAVUJEME Bezdrátová siréna,...

LCD monitor 4,3 LCD monitor 4,3" Malý LCD monitor 4,3" se dvěma...

3W kovová LED svítilna s akumulátorem 3W kovová LED svítilna s akumulátorem Skvělá LED svítilna v masivním kovovém...

Soumrakový spínač - stavebnice Soumrakový spínač - stavebnice Elektronická stavebnice soumrakového spínače....

Bezdrátový detektor zaplavení pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátový detektor zaplavení pro EMA HOME GSM... Bezdrátový detektor zaplavení, který nalezne...

Galvanický oddělovač 5-2400MHz F Galvanický oddělovač 5-2400MHz F Galvanický oddělovač pro koaxiální kabely k...

Bezdrátový dveřní kontakt pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátový dveřní kontakt pro EMA HOME GSM... Bezdrátový dveřní kontakt, detekující...

Závěsná, kempingová LED lampa Závěsná, kempingová LED lampa Malá LED lampa vhodná pro položení na stůl...

Přepěťová ochrana 5-2400MHz F Přepěťová ochrana 5-2400MHz F Přepěťová ochrana pro koaxiální kabely k...

Bezdrátový zabezpečovací systém EMA HOME GSM alarm Bezdrátový zabezpečovací systém EMA HOME GSM... Zabezpečovací systém EMA HOME GSM alarm...

volejte a pište nám zdarma
technické oddělení obchodní oddělení
Po-Pá 8-16h