Prohlášení o výrobě signalizátorů značky FLAJZAR

Vážení zákazníci, vážení rybáři,
vzhledem k tomu, že se o firmě FLAJZAR šíří na internetu nejrůznější fámy a nepřesnosti, považuji za potřebné uvést věci na pravou míru.

Firma FLAJZAR vyrábí veškeré své výrobky v České republice. Za celou historii firmy nebyl ani jeden signalizátor záběru vyroben v Číně.

Veškerý návrh výrobků od pouhé myšlenky, přes prototypy, návrh designu, konstrukce forem a lisování plastů, návrh plošných spojů, návrh a výroba veškeré elektroniky, včetně strojového osazování plošných spojů přes výrobu samotnou až do fáze testování a balení, probíhá v České republice.

Firma FLAJZAR disponuje vlastním špičkovým vývojovým oddělením se zkušenými programátory a elektroniky, má vlastní grafické studio, vlastní výrobní kapacity, spolupracuje se špičkovými průmyslovými designéry a konstruktéry.

Klíčové komponenty do výrobků nakupuje od spolehlivých dodavatelů. Např. snímače jsou vyrobeny v Japonsku, zapouzdřeny v Německu. Srdce signalizátorů záběrů – mikroprocesor – je nakupován od americké společnosti Microchip. Pro povrchovou úpravu signalizátorů řady Fishtron Q7, Q9 (pogumování) je využívána stejná technologie jako pro díly do letadel. Otočné a spínací prvky jsou vodotěsné stejně tak ostatní komponenty jsou vyráběny s největší péčí a velkým tlakem na dodavatele s ohledem na maximální kvalitu.

Z toho všeho jsou pak pod dohledem špičkovým odborníků s letitou praxí sestavovány přímo ve firmě FLAJZAR jedny s nejspolehlivějších signalizátorů záběru na světě.

I když levná pracovní síla v Číně a dalších východních zemí je z hlediska snižování nákladů lákavá, a snad všechny firmy z oboru výrobu na Východ již přesunuly, firma FLAJZAR klade vysoký důraz nejen na kvalitu, ale je si vědoma i závazku udržení pracovních míst a proto zachovala veškerou výrobu i vývoj v tuzemsku.

Tím je celý proces od vývoje výrobku až přes výrobu a testování pevně pod kontrolou.

Například každý vyrobený signalizátor záběru prochází několikafázovým procesem testování od funkčního testu, optické kontroly, odstranění nečistot až po samotné balení – každý kus projde rukama lidí v oddělení výstupní kontroly.

Prohlašujeme, že informace o tom, že výroba signalizátorů záběru značky FLAJZAR probíhá v Číně se nezakládá na pravdě.

Tomáš Flajzar
zakladatel společnosti a šéf vývojového oddělení

NOVINKY

Galvanický oddělovač 5-2400MHz F Galvanický oddělovač 5-2400MHz F Galvanický oddělovač pro koaxiální kabely k...

3W kovová LED svítilna s akumulátorem 3W kovová LED svítilna s akumulátorem Skvělá LED svítilna v masivním kovovém...

Bezdrátové relé pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátové relé pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátové relé s montáží na DIN lištu,...

Přepěťová ochrana 5-2400MHz F Přepěťová ochrana 5-2400MHz F Přepěťová ochrana pro koaxiální kabely k...

Bezdrátový pohybový detektor pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátový pohybový detektor pro EMA HOME GSM... Pohybový detektor F-PIR slouží ke snadnému...

Bezdrátový hlásič požáru pro EMA HOME GSM alarm Bezdrátový hlásič požáru pro EMA HOME GSM... Úlohou požárního hlásiče F-SMK je...

Univerzální zálohovaný zdroj 12V Univerzální zálohovaný zdroj 12V Modul zálohovaného zdroje pro napájení a...

Miniaturní GSM komunikátor uGATE3A - NOVINKA Miniaturní GSM komunikátor uGATE3A - NOVINKA Nová verze oblíbeného miniaturního GSM...

Soumrakový spínač - stavebnice Soumrakový spínač - stavebnice Elektronická stavebnice soumrakového spínače....

Čelovka s bílými a červenými LED Čelovka s bílými a červenými LED Čelovka s bílými a červenými...

volejte a pište nám zdarma
technické oddělení obchodní oddělení
Po-Pá 8-16h